Resolt el misteri de la gestió del cicle integral de l'aigua.
Descobreix-lo!

Aquestes són les solucions als enigmes de tots els petits que han participat en aquest repte. Si no trobes el teu dibuix és perquè necessitem que el teu pare, mare o tutor/a autoritzi la teva participació o perquè encara no l'has acabat.

Busca el teu dibuix!

 

Hugo Colomar Castello


CEIP Mestre Lluís Andreu - FORMENTERA (Espanya)

Lola Moya Miguel


CEIP Mestre Lluís Andreu - FORMENTERA (Espanya)

KEVIN BURSUC COLOMAR


CEIP MESTRE LLUIS ANDREU - FORMENTERA (Espanya)

Moisha Suammi Rovito


CEIP Mestre Lluís Andreu - FORMENTERA (Espanya)

San Pedro Apóstol (3º EPº A)


SAN PEDRO DEL PINATAR (Espanya)

San Pedro Apóstol (3º B)


SAN PEDRO DEL PINATAR (Espanya)

Noelia Baldi -


Mestre Lluís Andreu - FORMENTERA (Espanya)

JUAN ESCANDELL Ferrer Juan


Mestre LLuis Andreu - ES CALO (Espanya)

Verónica Lastra Anuarbe


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (Espanya)

Gullermo Sánchez López


LA INMACULADA - Morón de la Frontera (Espanya)

Martin Torre García


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - Santander (Espanya)

Alejandro Henarejos Garnés


C.E.C San Pedro Apostol - San Pedro del Pinatar (Espanya)

Marina Pifarré Aragonés


Sagrada Familia Lleida - LLEIDA (Espanya)

Alma Abreu Darriba


Montesol - Vigo (Espanya)

Noah Díaz Toledo


Escola Pompeu Fabra - VALLIRANA (Espanya)

Alma Abreu Darriba


Montesol - Vigo (Espanya)

Daniel Muñoz Cadenas


LA INMACULADA - MORÓN DE LA FRONTERA (Espanya)

Ariadne Alzamora Capó


Sant Francesc d assis - MURO (Espanya)

Irene Palomo Valverde


LA INMACULADA - MORÓN DE LA FRONTERA (Espanya)

Otger Brenuy Mayoral


Sagrada Família - LLEIDA (Espanya)

júlia castaño cordero


Escola Sant Andreu de la Barca - SANT ANDREU DE LA BARCA (Espanya)

Sara Martin Martín


Colegio Casa Azul - La Orotava (Espanya)

Omar Martínez Dopazo


CEIP QUINTELA - REDONDELA (Espanya)

David Mínguez Romero


Escola Països Catalans - LLEIDA (Espanya)

noureddine assbagih allaoui


ascola sant andreu de la barca - baix llobregat (Espanya)

Omar Pascual Pascual


SAGRADO CORAZÓN - Tudelilla (Espanya)

Adrián García Bermejo


CEIP JUAN JAEN - SALAMANCA (Espanya)

Carlota Quiroga Garcia


CEIP CLAUDIO SÁNCHEZ-ALBORNOZ - AVILA (Espanya)

Maria Magdalena Cladera Pol


Guillem Ballester i Cerdó - Muro (Espanya)

LAURA TERCERO ROSA


LA INMACULADA - MORÓN DE LA FRONTERA (Espanya)